Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Kontajnery na veľkoobjemný odpad budú pristavené v piatok

Dátum: 22.04.2021
Počet videní: 1215
Kontajnery na veľkoobjemný odpad budú pristavené v piatok

Aktuálne

Vážené obyvateľky a obyvatelia Hviezdoslavova,

už tento piatok, 23.4.2021 budú pre vás pristavené 2 kontajnery na veľkoobjemný odpad (VOO) a to za obecným úradom a v časti Podháj pri stojisku.

 

Venujte prosím pozornosť nasledujúcim informáciám:

Do veľkokapacitných kontajnerov PATRIA napríklad koberce, podlahoviny, nábytok, bytové jadrá, matrace, detské kočíky...

Do veľkokapacitných kontajnerov NEPATRIA chladničky, televízory, akumulátory, elektronika, pneumatiky, farby, riedidlá, obaly z nebezpečných látok, drobný stavebný odpad, komunálny odpad, tráva, lístie, konáre a pod, a tiež separovaný odpad ako papier, sklo, kovy, tetrapaky a plasty.

VOO môžete odovzdať aj v priebehu celého roka v Zbernom dvore spoločnosti MAROT EKO, ktorý sa nachádza vedľa obecného „zeleného“ zberného dvora pri ceste II/503 smerom na Mierovo.

Funkčné veľkorozmerné veci nemusia nevyhnutne skončiť v kontajneroch, ale môžete ich darovať aj cez facebookovú komunitnú stránku Darujem za úsmev - komunita Hviezdoslavov, Kvetoslavov, Miloslavov. Prispejete tak nielen ku ďalšiemu využitiu vecí, ale ušetríte tak aj vysoké náklady za skládkovanie, ktoré sa premietajú do poplatkov za odpady pre nás všetkých.

Zároveň Vás pozývame na spoločné čistenie Hviezdoslavova, ktoré sa uskutoční túto sobotu 24.4.2021 od 9.00 do cca. 12:00. Po akcii pozývame na výbornú jadranskú zmrzlinu. Viac informácií nájdete na TOMTO mieste.

 

ĎAKUJEME

 

Tatiana Roller – Skybová

zástupkyňa starostu

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.