Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Vinohradnícka cesta bude pravdepodobne na čas uzavretá

Dátum: 29.10.2019
Autor: Obec Hviezdoslavov
Počet videní: 1314
Vinohradnícka cesta bude pravdepodobne na čas uzavretá

Aktuálne informácie pre motoristov...

Starostovia obcí Dunajská Lužná, Rovinka, Miloslavov, Kvetoslavov, Hviezdoslavov, Most pri Bratislave a Kalinkovo dnes na stretnutí, ktoré sami s konzorciom D4R7 a zástupcami Bratislavského samosprávneho kraja iniciovali, deklarovali jasný záujem o riešenie otázky avizovanej uzávery Vinohradníckej (“Opileckej”) ulice, pričom za mimoriadne dôležité starostovia označili vhodne túto nevyhnutnú uzáveru načasovať a rekonštrukčné práce na nej realizovať takým spôsobom, aby mohla byť k dispozícii čo najskôr.

Skupina starostov vedená starostom obce Miloslavov svorne a dôrazne zhotoviteľa upozornila na hroziaci kolaps a urgentne poukázala na opatrenia, ktoré je nevyhnutné vykonať, s cieľom čo najviac minimalizovať negatívny dopad na obyvateľov a cestujúcich z predmetných obcí.

Rokovania pokračujú o týždeň v pondelok 4.11.2019. Presný termín uzatvorenia ako aj dalšie informácie budeme hneď po obdržaní zverejnovať na webe obce a oficiálnom FB kanáli obce.

 

Marek Lackovič

starosta

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.