Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Prechod cez Strednú ul.

Vyriešený
Prijatý: 06.06.2024
Zodpovedaný: 07.06.2024
Autor: Ľubica
Zodpovedal: Mgr. Aneta Taňašiová

Podnet:

Dobrý deň. Chcem poprosiť o informáciu, či je Stredná ulica prechodná pre chodcov (ku škôlke/škole) - mám na mysli prechod povedľa unimobunky - či je v správe obce alebo je ten chodník súkromným pozemkom (trávnatá plocha je tam už dlhšie neudržiavaná, nekosená). Vopred ďakujem za odpoveď.


Odpoveď:

Dobrý deň,

celá parcela Strednej ulice, rovnako ako pozemok, kde je zložený kontajner, je súkromným vlastníctvom. Na rozdiel od parcely 134/4, kde je pre vlastníkov parciel na ulici zriadené právo prechodu a prejazdu, na parcele 134/25 (tam, kde je kontajner) takéto právo intabulované nie je. V stručnosti, Stredná ulica nie je priechodná.

OcÚ Hviezdoslavov

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.