Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Kosenie

Vyriešený
Prijatý: 20.06.2024
Zodpovedaný: 01.07.2024
Autor: Agi
Zodpovedal: Mgr. Aneta Taňašiová

Podnet:

Dobrý deň, chcela by som Vás požiadať o bezodkladné riešenie situácie s enormne prerastenou burinou na prázdnych pozemkoch. Na základe predchádzajúcich príspevkov to vyzerá tak, že ak nie je podnet nikto sa tu nestará o kosenie takýchto pozemkov, pričom sezóna alergií je už v plnom prúde. Najnovšie je burina vo výške človeka v zákrute smerom na Coop Jednotu a dokonca zasahuje už aj do chodníka. Nehovoriac o burine pri výjazde z Obchodnej ulice na hlavnú cestu, vedľa staveniska. Ďakujem.


Odpoveď:

Dobrý deň,

vlastníci predmetných pozemkov sú vyzvaní k náprave.

OcÚ Hviezdoslavov

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.