Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Premiestnenie dopravnej značky

Vyriešený
Prijatý: 25.06.2024
Zodpovedaný: 26.06.2024
Autor: Lia
Zodpovedal: Mgr. Aneta Taňašiová

Podnet:

Dobrý deň,
chcela by som Vás poprosiť o premiestnenie dopravnej značky "Obytná zóna" na začiatok Jarnej ulice. Momentálne sa dopravná značka nachádza až v polovici Jarnej ulice, t.j. tesne pred výstavbou nových domov, ktoré ešte nie sú obývané, ale po prvej polovici Jarnej ulice jazdia niektoré autá (hlavne dodávky, robotníci, atď.) prirýchlo, nakoľko nie sú informovaní o obytnej zóne. V prvej polovici Jarnej ulici býva veľa rodín s malými detičkami, samozrejme si ich strážime, ale nie je normálne jazdiť po ulici rýchlosťou 40 či 50 km/h.
Ďakujem veľmi pekne.


Odpoveď:

Dobrý deň,

Váš podnet sme predložili na prerokovanie vecne príslušnej komisii OcZ,

a to Komisii pre bezpečnosť a ochranu obecného majetku.

 

OcÚ Hviezdoslavov

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.