Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nepriechodne chodníky

Vyriešený
Prijatý: 08.07.2024
Zodpovedaný: 09.07.2024
Autor: Jan
Zodpovedal: Mgr. Aneta Taňašiová

Podnet:

Dobrý deň .
Chcel by som poukázať na nepriechodne obecné chodníky a nevhodne zvolenú zeleň v blýzkosti plotov rodinných domov .


Odpoveď:

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Aby sme vedeli upovedomiť vlastníka, prosíme Vás o zaslanie bližšej špecifikácie miesta mailom na adresu obecny@hviezdoslavov.sk

OcÚ Hviezdoslavov

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.