Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Burina

Vyriešený
Prijatý: 09.07.2024
Zodpovedaný: 10.07.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Mgr. Aneta Taňašiová

Podnet:

Prosím, aby bola pokosená burina a tráva, ktorá je už vyššia ako na foto. Lieta z toho hmyz a bordel. Navyše je to povinnosť majiteľa pozemku. Toto miesto je na ulici Pažítková na konci pri murovanom plote. Pozemok patrí k domu, ktorý má vchod na Klinčekovej ulici 961/21.

Ďakujem za riešenie.


Odpoveď:

Dobrý deň,

vlastníka predmetného pozemku sme vyzvali k zabezpečeniu nápravy.

OcÚ Hviezdoslavov

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.