Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Stĺp el. vedenia, Konrádova ul.

Vyriešený
Prijatý: 24.05.2022
Zodpovedaný: 25.05.2022
Autor: Monika Madarászová
Zodpovedal: Obecný úrad Hviezdoslavov
Stĺp el. vedenia, Konrádova ul.

Podnet:

Ak by sa dalo preveriť statiku stĺpu el. vedenia na Konrádovej ul.. Stĺp má č. 157 a nachádza sa oproti žel. domčeku.


Odpoveď:

Dobrý deň p. Madarászová,

po preverení sme zistili, že stĺp el. vedenia sa nachádza v kat. území obce Kvetoslavov. Nebezpečne naklonený stĺp sme ohlásili na Obecnom úrade v Kvetoslavove.

 

OcÚ Hviezdoslavov

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.