Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Stavebný odpad v uliciach

Práve riešime
Prijatý: 08.07.2022
Autor: Jan
Zodpovedal: Obecný úrad Hviezdoslavov
Stavebný odpad v uliciach

Podnet:

Dobrý deň, chcem upriamiť pozornosť na hromadiaci sa stavebný odpad, ktorý prerastá stavebnej firme cez únosnosť jeho zabezpečenia. V týchto veterných dňoch ho máme plné záhrady a ulice. Taktiež by nebolo na škodu, keby sa páni zo stavebného úradu počas pracovných dní prešli po obci, kde sa vykonáva stavebná činnosť sami od seba a nie na podnet.

Ďakujem


Odpoveď:

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie, poprosíme Vás však o bližšiu špecifikáciu miesta, ulice, resp. parcelného čísla, aby bolo možné identifikovať pôvodcu tohto stavebného odpadu. Následne uvedený podnet presmerujeme na riešenie pracovníkom stavebného úradu.

 

Ďakujeme za súčinnosť

 

OcÚ Hviezdoslavov

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.