Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Osvetlenie na Rumančekovej ul.

Práve riešime
Prijatý: 11.10.2022
Autor: Milos Dolansky
Zodpovedal: Obecný úrad Hviezdoslavov

Podnet:

Chcem sa opytat z akeho dovodu a dokedy este bude nefunkcne poulicne osvetlenie na ul. Rumancekova - Hviezdoslavov-Zahrady. Trva to uz min. tyzden!


Odpoveď:

Dobrý deň,

problematiku nefunkčnosti ver. osvetlenia na Rumančekovej ul. evidujeme,

už sme komunikovali s developerom a zároveň správcom ver. osvetlenia

v danej lokalite. Momentálne sa pracuje na odstránení závady...

 

Ďakujeme.

 

Obecný úrad Hviezdoslavov

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.