Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Skládka odpadu na poľnej ceste

Vyriešený
Prijatý: 16.10.2022
Zodpovedaný: 17.10.2022
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obecný úrad Hviezdoslavov
Skládka odpadu na poľnej ceste

Podnet:

Dobrý deň, chcela by som vás upovedomiť o vyhodenom odpade (viď foto) pri konci poľnej cesty vľavo v smere na Mierovo z Podhája. Mohli by ste sa, prosím, postarať o odstránenie?
Vďaka


Odpoveď:

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie, o čiernej skládke sme upovedomili kolegov z

Úseku obecnej údržby a hosp. správy. Odpad bude čo najskôr odstránený.

 

Obecný úrad Hviezdoslavov

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.