Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Zničené dopravné značenie

Práve riešime
Prijatý: 04.02.2024
Autor: Jan Jambrich
Zodpovedal: Mgr. Aneta Taňašiová

Podnet:

Dobrý deň už v minulom roku som upozorňoval na poškodenie dopravnej značky STOP developerskou firmou ktorá realizuje stavbu na ulici Športová.
3.2 2024 značku úplne zrušila neznáma osoba .Táto dopravná značka je veľmi dôležitá s pohľadu cestnej premávky a za porušenie sa pokuta pohybuje od 50€ na mieste a v správnom konaní vyššie.
Žiadam o urýchlenu opravu dopravnej značky.


Odpoveď:

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, osadenie dopravnej značky prebehne v najbližšej dobe.

OcÚ Hviezdoslavov

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.