Obec Hviezdoslavov
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Aktualizované. Naše úrady do konca roka otvorené vždy v stredu...

Aktualizované. Naše úrady do konca roka otvorené vždy v stredu...
Aktualizované...

Aktualizácia 1.12.2020

Pôvodné opatrenie z 28.9.2020 (uzatvorenie KD Hviezdoslavov pre akcie až do odvolania) zostáva aj naďalej v platnosti...

Vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu a vyhlásený núdzový stav v SR, pristúpilo vedenie obce Hviezdoslavov, s cieľom minimalizovať riziko nákazy a možnosť opätovnej návštevy Úradu potenciálne infikovanými osobami, taktiež s cieľom predĺžiť časový horizont medzi jednotlivými návštevami Úradu a napokon i s cieľom rozložiť návštevu Úradu v čo najväčšom časovom rozpätí počas jedného dňa, od 9.11.2020 k nasledovnému: 

Obecný úrad Hviezdoslavov (OcÚ) & Stavebný úrad Hviezdoslavov (StÚ) je od 9.11.2020 opätovne otvorený pre verejnosť, a to:

  • raz týždenne, vždy v stredu, od 9:00 do 19:00. Uvedené platí do konca r. 2020.

Jednotlivé referáty OcÚ i StÚ sú obyvateľom vo zvyšných stránkových dňoch vo zvýšenej intenzite k dispozícii na svojich tel. linkách (a e-mailových adresách), s cieľom efektívne uspokojiť, podľa možností, čo najviac požiadaviek obyvateľov "na diaľku", resp. individuálne. Všetky kontaktné údaje sú prehľadne uvedené na tomto mieste.

Priestory našich úradov sú naďalej priebežne dezinfikované a ešte prísnejšie je dodržiavaný tzv. "R-O-R" (rúško - odstup - ruky) režim. Opätovne tiež pripomíname, že naše úrady, prosíme Vás, osobne navštevujte, len ak je to skutočne nevyhnutné.

 

Ďakujeme za súčinnosť...

#SpoluToZvládneme

 

Marek Lackovič

starosta obce Hviezdoslavov

a

Jana Zemanová

prednostka OcÚ Hviezdoslavov