Obec Hviezdoslavov
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Aktualizované. Naše úrady od 12.10. opäť v špeciálnom režime

Aktualizované. Naše úrady od 12.10. opäť v špeciálnom režime
Aktualizované...

28.9.2020

V nadväznosti na exponenciálne rastúci počet pozitívne detekovaných osôb (nielen) v Bratislavskom a Trnavskom kraji (ktorého sme súčasťou), dramatické znižovanie kapacitných možností v nemocniciach, rastúci počet osôb na JIS a rastúci počet osôb vyžadujúcich umelú pľúcnu ventiláciu, v záujme opätovnej prevencie a snahy o spomalenie šírenia nového koronavírusu, 

o z n a m u j  e m e, 

že oddnes, t. j. od 28.9.2020, bude Kultúrny dom Hviezdoslavov, v ktorom prebieha každodenne hneď niekoľko pravidelných akcií a prenájmov, až do odvolania pre VŠETKY, hoci i malé, hromadné podujatia akéhoľvek druhu

u z a t v o r e n ý.

 

Uvedené sa netýka štvrtkového zasadnutia Obecného zastupiteľstva (OZ) Hviezdoslavov (1.10.2020 od 18:00), ktoré musí zo zákona byť podujatím verejným. Prítomné však budú všetky protiepidemiologické opatrenia (rúška, odstupy, dezinfekcia, meranie teploty pred vstupom a pod.). Zároveň verejnosť prosíme, aby každý občan mimoriadne zvážil svoju osobnú prítomnosť na zasadnutí OZ. Zasadnutie OZ bude totiž, tak ako obvykle, možné pozrieť si na YouTube, materiály na rokovanie je možné stiahnuť si, nad rámec zákona, na našej stránke na tomto mieste.

Zároveň tiež pripomíname, že úrady, prosíme Vás, osobne navštevujte, len ak je to skutočne potrebné a dôležité. Pripomíname, že bez rúška na tvári nebude vstup umožnený nikomu.

 

Aktualizácia 5.10.2020

Opatrenie avizované v predchádzajúcom príspevku zostáva aj naďalej v platnosti...

Opätovne tiež pripomíname, že naše úrady, prosíme Vás, osobne navštevujte, len ak je to skutočne nevyhnutné. Pripomíname, že bez rúška na tvári nebude vstup umožnený nikomu.

 

Aktualizácia 11.10.2020

Pôvodné opatrenie z 28.9.2020 avizované v príspevku (uzatvorenie KD Hviezdoslavov) zostáva aj naďalej v platnosti...

Vzhľadom na aktuálnu, intenzívne sa zhoršujúcu epidemiologickú situáciu a vyhlásený núdzový stav v SR, pristupuje vedenie obce Hviezdoslavov, s cieľom minimalizovať riziko nákazy a možnosť opätovnej návštevy Úradu potenciálne infikovanými osobami, taktiež s cieľom predĺžiť časový horizont medzi jednotlivými návštevami úradu a napokon i s cieľom rozložiť návštevu úradu v čo najväčšom časovom rozpätí počas jedného dňa, od 12.10.2020 k nasledovnému

Obecný úrad Hviezdoslavov (OcÚ) & Stavebný úrad Hviezdoslavov (StÚ) nabieha od 12.10.2020 (pondelok) do špeciálneho režimu - pre verejnosť bude otvorené len raz týždenne, vždy v stredu, od 9:00 do 19:00. Uvedené platí až do odvolania.

Jednotlivé referáty OcÚ i StÚ sú obyvateľom vo zvyšných stránkových dňoch vo zvýšenej intenzite k dispozícii na svojich tel. linkách (a e-mailových adresách), s cieľom efektívne uspokojiť, podľa možností, čo najviac požiadaviek obyvateľov aj tzv. "na diaľku", resp. individuálne. Všetky kontaktné údaje nájdete prehľadne roztriedené na tomto mieste.

Priestory našich úradov budú ešte častejšie, než doteraz, priebežne dezinfikované a ešte prísnejšie bude dodržiavaný tzv. "R-O-R" (rúško - odstup - ruky) režim.

Opätovne tiež pripomíname, že naše úrady, prosíme Vás, osobne navštevujte, len ak je to skutočne nevyhnutné. Pripomíname, že bez rúška na tvári nebude vstup umožnený nikomu.

 

Aktualizácia 24.10.2020

Obecný úrad Hviezdoslavov a Stavebný úrad Hviezdoslavov bude na budúci týždeň (26. - 30.10.) počas stránkových hodín komunikovať s občanmi len telefonicky alebo elektronicky. Poskytovať odpovede na Vaše otázky, príp. podnety, budeme aj napriek "lockdownu". Obyvatelia majú možnosť využiť naše tel. linky a elektronickú kominikáciu, či služby pošty. Všetky kontaktné údaje nájdete prehľadne roztriedené na tomto mieste.

 

Ďakujeme za súčinnosť...

#SpoluToZvládneme

 

Marek Lackovič

starosta obce Hviezdoslavov

a

Jana Zemanová

prednostka OcÚ Hviezdoslavov