Obec Hviezdoslavov
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Work-out & fitness zóna Hviezdoslavov dokončená

Work-out & fitness zóna Hviezdoslavov dokončená
Ďalší projekt hotový

Za posledných 365 dní ide už o 4. nové ihrisko na území obce, spravované a prevádzkované obcou Hviezdoslavov, tentokrát vhodné hlavne pre tých starších (mládež, dorast a dospelých), ktorí si práve takúto novú zónu pýtali v minuloročnom prieskume.

Nová "Work-out & fitness zóna Hviezdoslavov" sa nachádza vo Hviezdnom bývaní na parc. č. 341/69 a 341/235 - a teda zrkadlovo otočená niekoľko desiatok metrov od súčasného detského ihriska, taktiež v zadnej časti tohto obytného súboru.

Vo "Work-out & fitness zóne" na ploche vyše 200 m2 na Vás čaká posilňovacia stanica na min. 10 cvičebných aktivít, simulátor lyžovania, simulátor veslovania, simulátor surfovania, dvojitý stepper či posilňovací stroj na ramená. Vo všetkých prípadoch ide o certifikované stroje vhodné do exteriéru, dopadovou plochou je taktiež certifikovaný štrk. Zóna je oplotená a pribudne v nej ešte mobiliár (lavičky, smetný kôš a pod.). Zároveň je priestor pre postupné pridanie min. troch ďalších strojov. Zóna je prirodzene, dostupná bezplatne...

Zóna bude otvorená dnes od 16:00 - prosíme Vás o dodržiavanie bezpečnosti, poriadku a čistoty, tak aby nám všetkým ihrisko i celý tento voľnočasový priestor slúžil v súčasnej podobe čo najdlhšie.

Zároveň nám dovoľte pripomenúť aktuálne platné protiepidemiologické opatrenia, ktoré sa týkajú aj individuálneho športovania.

 

OcÚ Hviezdoslavov