Obec Hviezdoslavov
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Vieš krásne maľovať? Pomôž nám skrášliť Hviezdoslavov!

Vieš krásne maľovať? Pomôž nám skrášliť Hviezdoslavov!
6. júna odejeme našu obec do nového šatu...

Milí Hviezdoslavčania.

6. júna (vo štvrtok) prebehne v našej obci masová akcia v podobe maľovania  a natierania verejných priestorov - hlavne ihrísk, resp. mantinelov a detských hracích prvkov v Športovo-relaxačnom areáli v centre obce, lavičiek, autobusovej/železničnej zastávky, či zábradlí, na ktorú nám personálne i finančne pomôže spoločnosť Tesco v rámci svojho teambuildingu, kedy sa v počte 50 osôb ponúkli pomôcť nášmu Hviezdoslavovu.

Pomocnú ruku sme, samozrejme, prijali, a tak sa do toho spolu aj s obecnou údržbou od 9:00 do cca. obeda pustíme. Doplnkovou aktivitou bude aj zber odpadkov v centre obce, v okolí MŠ Hviezdoslavov, skate-parku a celom Športovo-relaxačnom areáli.

Keďže obecný imobiliár (napr. mantinely futbalového ihriska, autobusová, príp. železničná zast. a pod.) by sme radi odeli aj do obecných farieb, tak hľadáme niekoho z Vás, kto by nám pomohol s náterom erbu obce ako dominantného prvku týchto zariadení. Chceme náš obecný majetok zveľadiť, skrášliť, esteticky zhodnotiť a zrevitalizovať.

Všetko, vrátane pracovných rukavíc, štetcov i farieb, bude na tento deň zabezpečené. Ak ste šikovní, a erb obce viete hodnoverne hodiť z papiera aj na plochu o veľkosti 1x1 meter, ste náš človek a budeme veľmi radi, keď nám pomôžete. Píšte, prosím, na Starosta@Hviezdoslavov.sk. Vopred Vám ďakujeme za to, že Vám na našom verejnom priestore záleží.

 

Marek Lackovič

starosta

 

Zdroj obr.: www.SydneyCommunityCollege.edu.au