Obec Hviezdoslavov
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doprava je zdarma a doručenie do 10 dní.
Výprázdniť košík

Túto sobotu nás čaká veľká obecná brigáda v novej MŠ!

Túto sobotu nás čaká veľká obecná brigáda v novej MŠ!
Túto sobotu budeme potrebovať Vašu pomoc!

Milí Hviezdoslavčania.

Túto sobotu budeme potrebovať Vašu pomoc. Práve v týchto dňoch dokončujeme posledné nedorobky na našej novej materskej škole, ktorá nám od apríla 2019 vyrástla do naozajstnej krásy. Práve v týchto dňoch prebieha realizácia finálnych prác - inštalácia exteriérových schodísk, chodníkov zo zámkovej dlažby v areáli, okapových chodníkov, inštalácia úpravovne vody a pod..

Prvé detičky budú môcť okúsiť ich novú, prekrásnu škôlku už o niekoľko dní, o čom budú všetci rodičia informovaní telefonicky vedením tejto MŠ, a to dnes, zajtra, resp. najneskôr v stredu.

Aby bolo všetko tip-top, budeme musieť pomôcť aj my ostatní, o čo Vás veľmi  a úprimne prosíme práve teraz. Túto sobotu, 14. septembra od 9:00 do 12:00 prebehne preto veľká obecná brigáda, ktorá bude spočívať najmä v:

  • umývanie všetkých okien, parapiet novej MŠ
  • výsev trávy, príprava terénu, planírovanie pôdy
  • čistenie okolia, čistenie interiéru, podlahy, obkladov
  • upratovanie exteriéru/interiéru
  • pomoc s prenášaním vecí, bremien, nábytku a pod.

 

Prineste si, prosím, svoje pracovné rukavice, príp. náradie, s ktorým sa Vám dobre pracuje. Ak máte doma fúriky, či valec na uvalcovanie pôdy pred výsevom trávy, tak kľudne doneste, určite sa zídu. Hlavne si však prineste dobrú náladu, úsmev na tvári a chuť urobiť skvelý skutok. Čistiace prostriedky, pitný režim a chutné občerstvenie bude na naše "triko". Príďte, prosím, pomôcť. Budeme Vám naozaj veľmi, veľmi vďační...

Netreba sa nikam hlásiť, stačí len v sobotu ráno o 9:00 prísť pred našu škôlku.

 

ĎAKUJEME

 

Marek Lackovič

starosta