Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Osvetlenie na Škultétyho / Chalupkovej ul.

Práve riešime
Prijatý: 06.07.2022
Autor: Katka
Zodpovedal: Obecný úrad Hviezdoslavov

Podnet:

Dobrý večer, na Škultétyho ul. už zasa nefunguje osvetlenie od začiatku júna, je možné aby obec vyzvala majiteľov komunikácie a požiadala o nápravu? Ďakujem


Odpoveď:

Dobrý deň, 

spomínaná ulica, žiaľ, nie je vo vlastníctve obce, obec nemá kompetencie spravovať ver. osvetlenie v danej lokalite. Majiteľov sme o danom probléme bezodkladne informovali. 

 

Ďakujeme za porozumenie

 

OcÚ Hviezdoslavov

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.