Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Osvetlenie na Škultétyho / Chalupkovej ul.

Práve riešime
Prijatý: 07.07.2022
Autor: Katka
Zodpovedal: Obecný úrad Hviezdoslavov

Podnet:

Dobrý deň, už cca. mesiac znova nesvieti osvetlenie v lokalite Chalupkova / Škultétyho. Je to ako pozvánka pre zlodejov ... je možné, aby obec kontaktovala správcov komunikácie a požiadala ich o nápravu? Už to tu bolo riešené a odporučené obcou, že obyvatelia majú kontaktovať správcov, ale evidentne to nefunguje a možno ak bude obec v mene obyvateľov kontaktovať správcov veci sa pohnú správnym smerom. Ďakujem, K.


Odpoveď:

Dobrý deň, 

spomínaná ulica, žiaľ, nie je vo vlastníctve obce, obec nemá kompetencie spravovať ver. osvetlenie v danej lokalite. Majiteľov sme o danom probléme bezodkladne informovali. 

 

Ďakujeme za porozumenie

 

OcÚ Hviezdoslavov

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.