Obec Hviezdoslavov
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

Obecný úrad

Úradné hodiny Obecného úradu:

Pondelok:    8:00 - 12:00, 12:30 - 15:30 

Utorok:        nestránkový deň

Streda:         8:00 - 12:00, 12:30 - 17:00

Štvrtok:       nestránkový deň

Piatok:         7:30 - 11:00

obedná prestávka: 12:00 - 12:30

Počas pandémie COVID-19 sledujte, prosím, tento aktualizovaný článok...

 

Pracovníci Obecného úradu & kontaktné osoby:

  • Prednostka Úradu

  • + Ekonomicko-personálny úsek a Úsek obecnej údržby & správa majetku

Jana Zemanová

tel. 031/560 36 26

mob. 0910 333 030

e-mail: Ekonom@Hviezdoslavov.sk 

 

  • Kancelária prvého kontaktu, podateľňa

Ing. Viera Gešová

tel. 031/562 50 35

e-mail: Obecny@Hviezdoslavov.sk 

 

  • Odborný referát, evidencia obyvateľstva & dane a poplatky

Ivana Feketeová

tel. 031/562 50 35

e-mail: DaneAPoplatky@Hviezdoslavov.sk 

 

  • Hlavný kontrolór obce

JUDr. Mário Vanc

e-mail: Kontrolor@Hviezdoslavov.sk 

 

  • Právny úsek

JUDr. Peter Reisz

e-mail: Advokat@ReiszLegal.sk 

 

  • Úsek projektového manažmentu

Ing. Vratko Šoka

e-mail: Projekty@Hviezdoslavov.sk 

 

  • Úsek civilnej ochrany

Vojtech Ürögi

e-mail: UrogiVojto@Gmail.com 

 

  • Predsedníčka Miestneho spolku Slovenského červeného kríža

MUDr. Veronika Kodayová

mob. 0948 927 544

e-mail: Veronika.Koine@Yahoo.de