Obec Hviezdoslavov
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doručenie kuriérom za 2,99 € do 10 dní.
Výprázdniť košík

KORONAVÍRUS COVID-19 - prijaté opatrenia vo Hviezdoslavove

KORONAVÍRUS COVID-19 - prijaté opatrenia vo Hviezdoslavove
Dôležitý oznam...

Vážené Hviezdoslavčanky, milí Hviezdoslavčania.

Na základe Žiadosti o uplatňovanie preventívnych opatrení na zamedzenie šírenia nového koronavírusu v SR vydanej Sekciou krízového riadenia pod Ministerstvom vnútra SR a po zohľadnení všetkých dostupných informácií, sa vedenie obce Hviezdoslavov po dnešnom krízovom zasadaní

rozhodlo s okamžitou platnosťou nasledovne:

 

Celý týždeň, t. j. od zajtra 10.3.2020 až do 15.3.2020 bude:
- úplne prerušené vyučovanie v materskej škole (obe budovy MŠ budú uzatvorené),
- úplne prerušený prenájom kultúrneho domu a všetky pravidelné akcie, vrátane nedeľnej omše (KD bude uzatvorený),

Rodičia dostanú inštrukcie podľa pokynov riaditeľky MŠ v priebehu dnešného dňa. Deti s rodičmi, ktoré nezaregistrujú túto výzvu a prídu zajtra normálne do škôlky, budú usmernení.

Zasadanie Obecného zastupiteľstva plánované na 2.4.2020 nie je zatiaľ zrušené. V marci zasadnutie OZ neprebehne. V prípade potreby bude obec informovať.

Obecný úrad a Stavebný úrad bude v tomto týždni od 9.3. do 15.3. pracovať v pohotovostnom režime. Referent, resp. referentka má právo upozorniť a nevybaviť občana s príznakmi ochorenia.

Prosíme Vás, zvážte svoju účasť na spoločenských podujatiach. Zvážte rodinné a iné oslavy, diskotéky, divadelné predstavenia. Dbajte, prosím, vo zvýšenej miere na hygienu.

Žiadame Vás o pochopenie situácie, nepanikárenie a spoluprácu.

13.3.2020 (t. j. v piatok) v ranných hodinách vyhodnotíme, či budeme v krízovom stave pokračovať aj ďalší týždeň alebo nie. Budeme Vás informovať rovnakým spôsobom, ako dnes.

 

ĎAKUJEME

 

Marek Lackovič

starosta