Obec Hviezdoslavov
Váš nákup môžete dokončiť na tomto mieste. Doprava je zdarma a doručenie do 10 dní.
Výprázdniť košík

Ako budú naše Úrady otvorené počas Vianoc a ako od 1.1.?

Ako budú naše Úrady otvorené počas Vianoc a ako od 1.1.?
Vianoce sú za rohom...

Vážení Hviezdoslavčania.

Obecný úrad (takisto i Stavebný úrad) a ich príslušné kancelárie a referáty budú počas vianočných sviatkov v čase od 20.12.2019 do 3.1.2020 zatvorené. Opäť svoje dvere úrady pre verejnosť otvoria v stredu 8.1.2020, o 08:00 ráno.

Úprimne sa ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie. Ďakujeme Vám taktiež za celý rok 2019, v ktorom sme, verím, poskytli náležitý servis každému jednému návštevníkovi, ktorý náš Úrad navštívili. Hoci je nárast agendy citeľný (nárast fyzickej i elektronickej pošty je v rozsahu cca. o neuveriteľných 50% viac ako v roku 2018!), snažili sme sa robiť maximum, aby bola Vaša skúsenosť s Úradom nanajvýš príjemná...

Od 1.1.2020 nás čakajú menšie úpravy stránkových hodín. Tie sa optimalizovali a časové úseky, ktoré boli využívané občanmi minimálne, boli ponížené. Zároveň platí, že v prípade veľkých tzv. "akcií" (napr. hromadné platenie poplatkov, či daní v určité termíny počas roku) bude môcť mať Úrad v špeciálnych prípadoch predĺžené stránkové hodiny, aby obslúžil príslušný počet príchodzích. Naďalej však platí, že náš Úrad komunikuje s fyzickými i právnickými osobami, resp. úradmi aj plne elektronicky, so zriadenou elektronickou schránkou, ktorá je každý deň kontrolovaná.

 

Obecný úrad Hviezdoslavov

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum
Stránkové hodiny od 1.1.2020 88.9 kB pdf 18.12.2019